Imprezy okolicznościowe na Śląsku

Jest jedno takie wyjątkowe miejsce na Śląsku, w którym śląska tradycja przeplata się z doskonałą kuchnią, gościnnością i niepowtarzalnym designem wnętrz. Zapraszamy Cię dziś do Karczmy Rajcula, w którym śląskość odmieniamy przez wszystkie przypadki, jednocześnie zapewniamy bardzo nowoczesne i komfortowe warunki do wspólnego biesiadowania.

 

Kuchnia śląska, staropolska… i dużo więcej

W Rajculi zabierzemy Cię w podróż po niezwykle aromatycznych i treściwych daniach kuchni śląskiej. Na przystawkę polecamy tradycyjnie galert, smalec, śledź pod pierzynką czy tatar z polędwicy wołowej. Na pierwsze danie podajemy pożywne i zdrowe zupy, które rozgrzewają i wzmacniają. Wybór drugiego dania może Cię przyprawić o zawroty głowy, ale gwarantujemy, że czegokolwiek nie wybierzesz, z pewnością głody nie zostaniesz. Polecamy zarówno tradycyjne zestawy śląskich dań z roladą, kluskami i modrą kapustą na czele, a także placki, karminadle i żeberka. Mięsożerni mogą wybrać spośród dziesiątek propozycji dań z wieprza, wołu, drobiu, ryb i dziczyzny.

 

impreza rodzinna w śląskiej karczmie
Sala na imprezy rodzinne w Karczmie Rajcula

 

Nasza oferta jest jednak dla każdego. Możemy więc suto zastawić stoły daniami dietetycznymi, wegetariańskimi, sałatkami i daniami dla dzieci. Nie zabraknie u nas słodkich deserów, w tym tradycyjnego śląskiego kołocza. Na poprawę humoru piwa, wina, drinki, ewentualnie napoje bezalkoholowe. W Karczmie Rajcula podamy wszystko, czego dusza i podniebienie zapragnie.  

 

Lodziarnia "Hono Tu" nie tylko dla najmłodszych

We naszyj „Rajculi” proponujymy lody swojskij roboty. Ja, my sami se robiymy lody i bestoż som one fest dobre. Podowomy tyż lody we naszyj lodziarni kole stowiku zaro za karczmom. A gwarancjom tego, że nasze lody som fest dobre, je jedyn nasz downiyjszy kuchorz, kery przi ich robiyniu tak se ich dużo polizoł, że zamorz przi robocie. Bestoż trzimiymy go tera we lodowce i na szpecjalne prośby gości pokazujymy go we środy od godz. 10.00–18.00. Bilety do kupiynio we lodziarni kole stowiku. I jeszcze jedno: Tyn nasz zamarzniynty kuchorz niych bydzie przestrogom, żeby niy lizać tych naszych dobrych lodow wiyncyj, jak po dwie porcje na godzina.

Organizacja imprez w Rajculi

Piękna oprawa, doskonałe smaki, pyszne aromaty, wygodne wnętrza, kompleksowe wyposażenie… wszystko to zapewniamy w Rajculi. Nie musisz więc tracić energii i czasu na organizację ważnych rodzinnych spotkań. Jeżeli szukasz sali komunię, urodziny, wesele czy spotkanie biznesowe, sprawdź ofertę sal bankietowych dostępnych w Domu Przyjęć Rajculi.  Zadzwoń i zapytaj o możliwości rezerwacji sali w Rajculi.

woj. Śląskie Zabrze Chorzów Katowice Ruda Śląska Gliwice

Rajcula

Gliwicka 2D, Paniówki

Paniówki

Karczma Rajcula

32 337 50 02 kontakt

ul. Gliwicka 2d, 44-177 Paniówki

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności