Imprezy okolicznościowe – Ruda Śląska i okolice

O komfort spotkania oraz wasze podniebienie zadba doskonała kadra. Przygotujemy prawdziwe śląskie dania, według tradycyjnych receptur. Dobieramy produkty bardzo dobrej jakości i proponujemy sezonowe menu. Karczma Rajcula słynie z doskonałej kuchni staropolskiej i śląskiej. Na życzenie Klienta możemy zaproponować całkowicie indywidualną kartę menu.

 

Konferencje i przyjęcia biznesowe w Rajculi

W Rajculi możesz zorganizować zarówno spotkanie rodzinne, jak i konferencję biznesową. Na potrzeby imprez okolicznościowych przeznaczyliśmy aż 3 sale, z których w każdej może odbywać się całkowicie niezależne wydarzenie. Sale na konferencje i bankiety są klimatyzowane, dzięki czemu nawet w upalne dni, imprezy mogą być prowadzone w bardzo komfortowych warunkach. Dodatkowo wszystkie sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny taki jak:

  • rzutnik
  • ekran
  • mikrofon
  • nagłośnienie

To pozwala na prowadzenie wykładów oraz spotkań w pełni profesjonalny sposób. Każda z sal wyposażona została w osobny węzeł sanitarny, dzięki temu wszystkie wydarzenia odbywające się w Rajculi są całkowicie niezależne od siebie. Dodatkowo parterowa sala w Domu Przyjęć pozbawiona jest barier architektonicznych i dostosowana została do potrzeb osób niepełnosprawnych. Karczma Rajcula znajduje się przy trasie drogowej 44, a do dzielnic Rudy Śląskiej Bielszowic czy Halemby masz tylko ok. 7 km.

 

Sala na imprezy okolicznościowe i przyjęcia weselne – Ruda Śląska

 

sale weselne - Ruda Śląska i okolice
Zorganizujemy dla Ciebie niezapomniane przyjęcie weselne

 

Nawiązujące do śląskich tradycji dekoracje tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz. Wyjątkowa oprawa w połączeniu ze śląską gościnnością i sympatyczną atmosferą sprawiają, że każda impreza zorganizowana w Rajculi zapadnie Wam na długo w pamięci. Dbamy o zachowanie prawdziwego śląskiego i staropolskiego charakteru, jednocześnie jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych Klientów. Z przyjemnością urozmaicimy każde wydarzenie, aby każde spotkanie było wyjątkowe. Sprostamy nawet najbardziej wymagającym życzeniom naszych Gości.

 

Organizację wydarzeń zostaw specjalistom. Skontaktuj się z nami i sprawdź możliwości rezerwacji sali w karczmie Rajcula.

 

woj. Śląskie Zabrze Chorzów Katowice Ruda Śląska Gliwice

Rajcula

Gliwicka 2D, Paniówki

Paniówki

Karczma Rajcula

32 337 50 02 kontakt

ul. Gliwicka 2d, 44-177 Paniówki

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności