Oferta lokalna

Zapraszamy do Rajculi!

Organizujemy wspaniałe przyjęcia okolicznościowe i zajmujemy się obsługą cateringową imprez na terenie Śląska. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy przede wszystkim mieszkańców okolicznych miast – Gliwic, Mikołowa, Zabrza, Chorzowa, Katowic oraz Rudy Śląskiej.

 

W Karczmie Rajculi zasmakujesz prawdziwych, regionalnych potraw. Serwujemy specjały kuchni śląskiej i staropolskiej. W naszej restauracji zjesz pyszny, rodzinny obiad i miło spędzisz czas w gronie najbliższych.

 

Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe przyjęcie z okazji urodzin, jubileuszu, komunii, chrztu lub imprezę firmową, możesz liczyć na naszą pomoc. Specjalizujemy się także w kompleksowej organizacji wesel, oferując piękne sale weselne oraz miejsce do przeprowadzenia wesela w plenerze.

 

Sprawdź ofertę imprez okolicznościowych w Karczmie Rajculi dedykowaną dla mieszkańców śląskich miast.

 

woj. Śląskie Zabrze Chorzów Katowice Ruda Śląska Gliwice

Rajcula

Gliwicka 2D, Paniówki

Paniówki

Karczma Rajcula

32 337 50 02 kontakt

ul. Gliwicka 2d, 44-177 Paniówki

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności