Regulamin korzystania z bonów upominkowych

 1. KARTĘ NALEŻY WRĘCZYĆ OBSŁUDZE PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA, W PRZECIWNYM WYPADKU BON NIE BĘDZIE HONOROWANY!
 2. Bon upominkowy Karczmy Rajcula upoważnia OKAZICIELA do zapłaty w Restauracji za dania zamawiane z menu na miejscu lub na wynos.
 3. Karta ważna przez 1 rok od daty wystawienia. W uzasadnionych przypadkach okres można wydłużyć tylko po uzgodnieniu z kierownikiem restauracji.
 4. Bony dostępne są w sprzedaży i można je nabyć za dowolna kwotę – nie mniejszą jednak niż 100 zł (płatność wyłącznie gotówką lub kartą w Restauracji).
 5. Gdy wartość środków na karcie upominkowej jest wyższa od wartości paragonu, pozostałe środki możesz wykorzystać podczas kolejnej wizyty.
 6. Kartą nie można płacić za imprezy zorganizowane oraz nie może być ona wymieniona na inne środki płatnicze (np. na gotówkę).
 7. Posiadacz bonu zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty – rezerwacja odbywa się telefonicznie lub osobiście w Karczmie.
 8. W ofercie dostępne są następujące rodzaje Kart podarunkowych:
  • Bon do wykorzystania na jedzenie i napoje w udziale procentowym odpowiednio: 80% i 20% (VAT 8% i 23%)
  • Bon do wykorzystania tylko na jedzenie (VAT 8%)
 9. W uzasadnionych przypadkach, gdy wykorzystanie bonu podarunkowego przez jego posiadacza nie jest możliwe, posiadacz bonu podarunkowego może go przekazać osobie trzeciej.
 10. Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu bonu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec Karczmy Rajcula z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.
 11. Karta jest własnością Karczmy Rajcula, w przypadku jej znalezienia prosimy o zwrot do restauracji. Do skradzionej lub zagubionej karty nie będzie wydawany duplikat.
 12. Kupujący bon podarunkowy jak również posiadacz bonu podarunkowego zobowiązani są do zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
woj. Śląskie Zabrze Chorzów Katowice Ruda Śląska Gliwice

Rajcula

Gliwicka 2D, Paniówki

Paniówki

Karczma Rajcula

32 337 50 02 kontakt

ul. Gliwicka 2d, 44-177 Paniówki

zamknij
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności